Támogatási formák

A Wein János Alapítvány munkáját partnereink saját lehetőségeik szerint segítik pénzbeli vagy nem pénzbeli támogatással.

Támogatásukat várjuk az Alapítvány legfőbb céljainak megvalósításához, így különösen: a dunai vízről mentés megszervezése (I. ütemben a Szentendrei-sziget déli csúcsától a Csepel-sziget északi csúcsáig – nappali műszakban, II. ütemben ugyanezen területen, de nyújtott műszakban, III. ütemben a Szentendrei-sziget kis-dunai oldalán, IV. ütemben a Szentendrei-sziget nagy-dunai oldalán), valamint az ivóvízbázisok védelmének köztudatba emelése, a víz értékének fontossága, a gyermekek társadalmi felelősségvállalásra és környezettudatosságra nevelése.

Amennyiben felajánlott támogatása 300.000.- ft-ot elérő vagy meghaladó értékű, felajánljuk a honlapunkon történő megjelenést támogatóink között.

Ha segíteni szeretne, az alábbi módokon teheti. Várjuk jelentkezését!

Bankszámlaszám:

11713184-20002633-00000000

OTP Bank

Alapítványunk kölcsönösen előnyös partneri viszony kialakítására törekszik a közreműködni kész cégekkel, szervezetekkel.

• Szolgáltatás

• Eszköz